Jan Smetana
Fragmenty paměti II.
Id: 6405
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm,signováno vpravo dole, datováno 69, obraz i rám ve výborném stavu, na zadní straně popis včetně věnování
zobrazeno: 4879x
Vyvolávací cena:
28 000 Kč
145 000 Kč
Příhozy: 79