Jan Smetana
Kavárna
Id: 23804
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1946, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2944x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 600 Kč