Jan Smetana
Malý obraz
Id: 32914
olej/sololit, rozměr 40 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 77, autorsky rámováno, obraz i rám v naprosto původním velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2842x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
25 000 Kč