Jan Smetana
Most
Id: 78108
suchá jehla/papír, velikost listu 62 x 44,8 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, vlevo dole č. 7/20, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 1497x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
17.5.2017, 21:24:00
27.4.2017 | 12:27 | 2 500 Kč |