Jan Smetana
Pařížské bistro
Id: 47401
suchá jehla/papír, velikost tisku 24 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, autorský tisk, paspartováno, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 3451x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
11 000 Kč