Jan Smetana
Přístav
Id: 37504
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 31 cm, signováno vpravo dole, popsáno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 1964x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
11.7.2016, 21:18:00
11.7.2016 | 13:59 | 2 000 Kč |