Jan Smetana
Stojící akt
Id: 210001
kombinovaná technika/tempera/papír, rozměr 57 x 40 cm, značeno vlevo dole s datací, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1449x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
24 000 Kč
Příhozy: 53