Jan Smetana
Střechy
Id: 505402
olej/plátno, rozměr 30 x 45 cm, značeno vpravo nahoře, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, nerámováno
zobrazeno: 1065x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
9 500 Kč