Jan Smetana
Ulice
Id: 491314
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 30 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1046x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
28 000 Kč
Příhozy: 56