Jan Smetana
Vzpomínka na ostrov Bali
Id: 12101
olej/plátno, rozměr 91 x 130 cm, signováno vlevo dole, datováno 67, na zadní straně popis autorem, nerámováno, původní velmi dobrý stav
zobrazeno: 6573x
Vyvolávací cena:
32 000 Kč
145 000 Kč