Jan Smetana
Zahrada
Id: 349603
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno, původní rámování
zobrazeno: 2190x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
171 000 Kč
Příhozy: 99