Jan Smetana
Zahrada
Id: 479101
olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně věnování Bohumilu Hrabalovi a jeho ženě
zobrazeno: 8821x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
561 000 Kč
Příhozy: 97