Jan Smetana
Zahrada v podzimním světle
Id: 106403
olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, signováno vpravo dole, datováno 71, autorsky rámováno, vše ve zcela původním dobrém stavu, na zadní straně autorský popis
zobrazeno: 7507x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
215 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 58