Čas na serveru 09:35:57

Jan Smetana
Žena ze střední Jávy

Id: 494803

Žena ze střední Jávy

  •  / Žena ze střední Jávy / Jan  Smetana

tempera/papír, rozměr ve výřezu 57,5 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, ve spodní části přehnutý papír (viz foto)

zobrazeno: 94x

Vyvolávací cena:

6 000