Jan Smetana
Ženský akt
Id: 211210
kombinovaná technika/ papír, rozměr ve výřezu 53 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženy soudněznalecké posudky pravosti PhDr. Jana Štíbra, Dobroslava Halaty a Michala Bouzka
zobrazeno: 1824x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč