Jan Smetana
Zimní krajina
Id: 346901
olej/plátno/deska, rozměr 24 x 41,5 cm, značeno vpravo dole, autorsky podpáno a datováno na zadní straně, rámováno
zobrazeno: 1362x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
28 000 Kč