Jan Souček
Prostory
Id: 58702
olej/plátno, rozměr 55 x 65 cm, signováno monogramem vpravo dole, kolem roku 1970, autorsky olištováno, původní stav
zobrazeno: 3677x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 59