Jan Spáčil
Chalupy pod horami
Id: 152009
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, lehce poškozený dekorativní rám
zobrazeno: 1456x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč