Jan Spáčil
Vokovice
Id: 185043
olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno, popsáno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1506x
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 000 Kč