Jan Špála
Na Nežárce
Id: 395802
olej/plátno, rozměr 35 x 59 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 5504x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 50