Jan Šplíchal
Léto na poli
Id: 94001
olej/plátno, rozměr 75 x 81 cm, signováno vlevo dole, datováno 1931, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 5876x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 116