Jan Štěpánek
Bezhlavý jezdec
Id: 483404
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno na zadní straně, 3. str. I. dílu komiksu Bezhlavý jezdec (podle T.M. Reida) publikováno v časopise Kometa, r. 1989-92, č.6, volně loženo
zobrazeno: 2727x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč