Jan Štursa
Dary nebes a země
Id: 256807
bronzová plastika na kamenném podstavci, výška plastiky 35 cm, celková výška 37,5 cm, značeno a datováno na podstavci, původní starý odlitek
zobrazeno: 8698x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
44 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 56