Jan Štursa
Dary nebes a země
Id: 294203
bronzová plastika/kamenný podstavec, výška bronzového odlitku 35 cm, výška celková s podstavcem cca 38,5 cm, značeno a datováno ve spodní části odlitku, jedná se o původní starý bronz, stav viz foto
zobrazeno: 22414x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
210 000 Kč
Příhozy: 126