Jan Štursa
Messalina
Id: 262613
patinovaná hmota (sádra?), celková výška s kamenným podstavcem cca 43 cm, značeno ve spodní části, v minulosti restaurovaná patina, stav viz foto, po
zobrazeno: 3544x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 000 Kč