Jan Štursa
Zasněná
Id: 95202
patinovaná sádra, výška 38 cm, signováno a datováno na zadní straně, na povrchu drobné oděrky, původní stav, starý odlitek
zobrazeno: 1555x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč