Jan Sytař
Kompozice
Id: 1501501
olej/plátno, rozměr 110 x 90 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2001, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2131x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
2 900 Kč