Jan Trampota
Pohled do údolí
Id: 513404
olej/plátno, rozměr 65 x 93 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, malba v ploše krakelovaná, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po
zobrazeno: 2180x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
7 000 Kč