Čas na serveru 12:37:59

Jan Trampota
Pohled do údolí

Id: 513404

Pohled do údolí

  •  / Pohled do údolí / Jan Trampota

olej/plátno, rozměr 65 x 93 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, malba v ploše krakelovaná, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po

zobrazeno: 2180x

Vyvolávací cena:

7 000