Jan Trampota
Pohled na vesnici
Id: 203502
tempera/papír, rozměr 51 x 42 cm, značeno a datováno vpravo dole, obraz poškozen tečkami v pravém spodním rohu viz foto, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4365x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 600 Kč