Jan Trampota
Zahradní pohled
Id: 137803
akvarel/papír, rozměr 35 x 26 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2126x
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 200 Kč