Jan Trefný
Zahradní motiv
Id: 110202
olej/plátno, rozměr 67 x 55 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav viz foto, vzácně se vyskytující "Mařákovec", konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1858x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč