Jan Uprka
Dětské procesí
Id: 37205
olej/plátno, rozměr 57 x 114 cm, mnogram vpravo dole, vytvořeno dle námětu otce Joži Uprky viz publikace vydaná k pátému výročí umělcovy smrti č. katalogu 15 od Štěpána Ježe, 20. - 30. léta 20. století, původní adjustace, původní dobrý stav
zobrazeno: 3310x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 000 Kč