Jan Václav Sládek
Dívka a měsíc
Id: 27801
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 50 x 38 cm, signováno vpravo dole, datace, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2563x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
7.6.2016, 22:27:00
24.5.2016 | 9:27 | 1 500 Kč |