Jan van Haensbergen - okruh
Portrét neznámého šlechtice
Id: 492502
olej/plátno, rozměr 37 x 30 cm, neznačeno, rámováno, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, krakelovaná malba
zobrazeno: 299x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
13 200 Kč