Jan Vochoč
Krajina
Id: 127601
olej/lepenka/plátno, rozměr 22,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole s místopisem a datací 1884, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3262x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč