Jan Vyčítal
Kdepak Travolta
Id: 442430
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 16,5 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 908x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč