Jan Vyčítal
U piva
Id: 211705
kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr listu cca 30 x 44,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4634x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
6 088 Kč