Jan Vyleťal
Geometrická kompozice
Id: 1923
akryl/plátno, rozměr plátna 60 x 50 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno 2005, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 2930x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 000 Kč