Jan Vyleťal
Gravitační čočka - B
Id: 1804
akryl/plátno, rozměr plátna 80 x 60 cm, signováno, datováno a věnováno na zadní straně JV 2006, dobrý původní stav
zobrazeno: 2482x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
9.3.2015, 21:03:00
9.3.2015 | 20:56 | 5 500 Kč |