Adam a Eva v ráji
Id: 193108
hnědá křída/papír, rozměr ve výřezu 11 x 13,5 cm, signováno vpravo dole monogramem, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, pravost posoudila a potvrdila PhDr. Jana Orlíková
zobrazeno: 4201x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
52 700 Kč
Příhozy: 61