Anděl
Id: 640
litografie, rozměr ve výřezu 26 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, č. 57/100, paspartováno, zaskleno, původní stav
zobrazeno: 4884x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
16 100 Kč