Anděl
Id: 388508
lept/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystaven Mgr. Šárkou Molnárovou
zobrazeno: 2131x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 502 Kč