Anděl
Id: 407005
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 8 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2008x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
37 000 Kč
Příhozy: 76