Anděl
Id: 491325
grafická technika/papír, rozměr listu 18 x 14,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a propiskou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 7740x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 87