Anděl
Id: 502401
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 8 cm, značeno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno
zobrazeno: 1573x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
11 500 Kč