Anděl
Id: 32906
kombinovaná technika/ručně kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, značeno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
zobrazeno: 7378x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 100 Kč