Anděl
Id: 40818
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 7 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3864x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 700 Kč