Anděl I
Id: 375007
ručně kolorovaný lept/papír, autorský tisk, rozměr ve výřezu 24,5 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2038x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
27 000 Kč