Anděl II.
Id: 819
litografie/papír, rozměr 22,5 x 15 cm, signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý, vlevo dole č. 6/100, levá strana papíru zvlněna, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 4073x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
25 000 Kč