Autoportrét
Id: 462202
tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 12 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen vzkaz Jana Zrzavého paní Editě podepsaný autorem (4.8.1976)
zobrazeno: 5023x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 000 Kč